Mbajtese kancelarie Apple

L400.00

Compare

Description

Mbajtese kancelarie plastike me forme molle (apple) me 2 ndarje. I disponueshem ne kombinim ngjyrash blu-roze, jeshile – e verdhe, roze – e kalter. E rekomandueshme per dhurata, per femije dhe per te rritur